Helyi választási bizottság

Helyi választási bizottság tagjai:

  • Budai Kálmán Imréné – Elnök
  • Birkás Márton – Elnökhelyettes
  • Barna Károly – Tag

Póttagok

  • Prozlik Pálné – Póttag
  • Kocsisné Kun Ildikó – Póttag

Delegáltak

  • Mihókné Ribárszki Erika
  • Páli István

262/2019. (VIII. 22.) KT határozat




Szavazat számláló bizottságok

1-es számú szavazókör, Új Könyvtár:

Tagok:

  • 1./ Barcsikné Debreczeni Rozália Elnök
  • 2./ Zahorecz Csilla Elnök-helyettes
  • 3./ Kóródi Istvánné

Delegáltak:

  • Varga Márta Piroska Fidesz-KDNP
  • Belanka János Tamás
  • Bella Annamária
  • Dancsóné Farkas Renáta
  • Dorogi Jánosné

Jegyzőkönyvvezető: Libor Zsoltné

2-es számú szavazókör, Iskola utcai iskola:

Tagok:

  • 1./ Blaskó Attila Elnök
  • 2./ Szabó Jánosné Elnök-helyettes
  • 3./ Tóthné Balogh Mónika

Delegáltak:

  • Bárányné Molnár Hajnalka Fidesz-KDNP
  • Jancsó Lászlóné
  • Stefán Ilona
  • Antal Dániel
  • Szatmári Sándor Jánosné

Jegyzőkönyvvezető: Barcsik András

3-as számú szavazókör, Idősek Klubja:

Tagok:

  • 1./ Kerekes Józsefné Elnök
  • 2./ Tóthné Korcsik Anna Elnök-helyettes
  • 3./ Rácz Hajnalka

Delegáltak:

  • Majoros Mónika Fidesz-KDNP
  • Zalai Éva
  • Sprok Lászlóné
  • Jenei Edit Julianna
  • Héjjasné Licska Magdolna

Jegyzőkönyvvezető: Dorogi Mihályné




Gádoros (Békés megye) – mandátumok, jelöltek, listák



Határozatok

1-2019  (VIII  26 ) és 2-2019  (VIII  26 ) HVB  Határozat
268.7 KiB
32 Downloads
Részletek
3-2019 -VIII -30 -tól 8-2019 -VIII -30 -ig HVB -határozat
272.7 KiB
31 Downloads
Részletek
9/2019. (IX. 6.) - 27/2019.  (IX. 6.) HVB. Határozatok
174.8 KiB
33 Downloads
Részletek
28/2019. (IX. 9.) - 44/2019. (IX. 9.) HVB. Határozatok és Mellékleteik
932.3 KiB
27 Downloads
Részletek
48/2019. (X. 14.) HVB  Határozat
433.4 KiB
10 Downloads
Részletek
49/2019.  (X. 14.) HVB  Határozat
432.3 KiB
10 Downloads
Részletek
51/2019.  (X. 14.) HVB Határozat
432.9 KiB
12 Downloads
Részletek

POLGÁRMESTERJELÖLTEK SORRENDJE

  • 1. Vecseri István Péter
  • 2. Bencsik Sándor Lászlóné
  • 3.  Maronka Lajos
  • 4.  Belankáné Brlás Éva
  • 5.  Tóth Ferenc
  • 6.  Dr. Szilágyi Tibor
  • 7.  Dombovári Imre

EGYÉNI LISTÁS JELÖLTEK SORRENDJE

  • 1.  Jávorcsik János Dávid
  • 2.  Dr. Kishonti András
  • 3.  Horváth Mariann
  • 4.  Cseresnyés Károlyné
  • 5.  Vecseri István Péter
  • 6.  Kunos Ferenc
  • 7.  Rébeli-Szabó Zsolt
  • 8.  Szöllősi Zsanett
  • 9.  Bencsik Sándor Lászlóné
  • 10. Szabó Bence
  • 11. Farkas Liána
  • 12. Fabó Dudás Róbert
  • 13. Kunstár Tibor
  • 14. Simondán Vilmos
  • 15. Figus Éva
  • 16. Dr. Prozlik László
  • 17. Varga Balázs
  • 18. Karizs István
  • 19. Csapó Renáta
  • 20. Palai József
  • 21. Tóth Ferenc
  • 22. Marton Andrásné
  • 23. Ribárszki István
  • 24. Varga Zsolt
  • 25. Krausz János
  • 26. Szőke Csilla
  • 27. Dr. Imre Zsolt
  • 28. Fekete Tiborné
  • 29. Herbszt Gergely

ROMA NEMZETISÉGI ÖNKORMÁNYZATI JELÖLTEK SORRENDJE

  • 1.  Petrovics Erik
  • 2.  Tóthné Pisont Irén
  • 3.  Tóth Antal